×
MENU

Domů - O Nás Péče o vousy Holení Ceník Páni Ceník Dámy Inspirace muži Inspirace ženy Inspirace děti Inspirace klasika Galerie Joke Kontakty

Naše

Péče o vousy

Péče o vousy vyžaduje čas a základní znalosti.

Když o své vousy nepečujete, začnete velmi brzy vypadat jako čundrák putující aljašskou divočinou. Vousy nejsou jen určitým vyjádřením svobody, ale také jistým závazkem. Vousy se samy o sebe nepostarají.

Muži často více pečují o vlasy než o vousy. To je základní chyba, kterou potvrzují i čeští odborníci. „Muži mají tendenci si vlasy mýt, ale na vousy tak nějak zapomínají. Je potřeba řádně vymýt vous, ale i pokožku pod ním. K tomu slouží zmíněná mýdla na vousy. Použijete-li stejné mýdlo, kterým se myjete, vysušíte si tak své vousy a kůži pod nimi. Nejlepší je na ně používat několikrát týdně hydratující šampón, jen tak si zajistíte, že nebudou ostré a lámavé,”.

„Péče o vousy je opravdu komplikovanější, než by se mohlo zdát. Obecně doporučujeme nejdříve očistit vousy speciálním mýdlem. Po důkladném mytí se nesmí zapomenout na hydrataci a výživu, k čemuž slouží olejíček nebo balzám na vousy. Styling se pak dělá hřebínkem na vousy či kartáčem z kančích štětin. K tomu se používají tvrdé či krémové vosky,”


Zvládne muž tuto úpravu sám doma? Prý ano, ale navštívit pánské holičství nebo Lazebnictví čas od času jistě neuškodí. Začátečnickou chybou je i to, že se někteří muži snaží tvarovat vousy už třeba po dvou týdnech. Pokud se snažíte sebevíc a stejně výsledek působí odstrašujícím dojmem.


Proč tedy nechat o Vaše vousy pravidelně pečovat Vaši Lazebnici?
Kdo jiný než on ví, který z procesů včetně regenerace je třeba zvolit, stejně tak věnujte při návštěvě Lazebnictví sami sobě dostatek času pro správné využití působení přípravků. Lazebnice se o vše postará.


Zkrátka, nechte se za své peníze opečovávat!

Naše Lazebnice dá Vašim vousům tu nejlepší péči

CHCI DOSTAT PÉČI

Web Barber Nymburk používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.